Hakkımızda

"Dünyanın En Büyük Et Restoranı"

Ercan Steakhouse, 2016 yılında kurulmuş bir Nevco Holding markasıdır.

“Dünyanın En Büyük Et Restoranı” unvanına sahip olan restoranımız, 10 bin metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Restoranımızda kullanılan etler, Trakya’nın özel bölgelerinden sağlanır. Gerek ürünlerin doğallığı gerekse restoranımızın muhteşem atmosferiyle müşterilerimizin güzel bir deneyim yaşamalarına katkı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Restoranımızda barbekü için özel olarak tasarlanan localar, kendi ürettiğimiz ve satışa çıkarttığımız birçok özel ürün bulunuyor. Ürünlerimiz gıda mühendislerinin sürekli denetiminden geçiyor ve böylece restoranımızda gıda güvenliği ve hijyen sağlanıyor. Ayrıca restoranımız, siz değerli müşterilerine özel olarak biberonla beslenen Japon Koi balıklarını görme ve besleme imkânı da sunuyor.

Gıda sektöründe deneyimli, uzman kadromuzla birlikte en iyi kalite ve hizmet anlayışı ile çalışarak size hizmet vermekten gurur duyarız.

Restoranda geçirdikleri zaman boyunca misafirlerimizin rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlamak; taleplerini en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatla karşılamaktır.

Kusursuz hizmet verebilmek için; sürekli gelişme bilinci taşıyan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve bunların hijyenik ortamlarda depolanmasını, üretimini ve servisini gerçekleştiren, gıda güvenliği kuralları (ISO 22000 ve ISO 9001) çerçevesinde üretim yapan, misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir kuruluş olmaktır.

○ Kaliteli ve uzman kadro,

○ Temiz, hijyenik ve güvenilir bir üretim,

○ Daima en iyi üretmek politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,

○ Taptaze ve sıcacık lezzetler,

○ Güler yüzlü ve hızlı hizmet.

Değişmeyen Lezzetler - Yılların Tecrübesi

Sertifikalarımız